Continental - prezentácia pracovných možností

Leták na stiahnutie tu!

Spoločnosť Continental ponúka pre šikovných a kreatívnych ľudí, ako aj pre ľudí s víziou, ideálne prostredie pre realizáciu ich nápadov a myšlienok - bez ohľadu na to, v akej fáze profesionálnej kariéry sa nachádzajú. Naša spoľahlivosť založená na viac ako 140 ročnej úspešnosti, ako aj rozmanité portfólio odborných skúseností a Váš osobný prínos nás posilňujú pri vývoji najmodernejších riešení v oblasti mobility. Ako súčasť nášho medzinárodného tímu s viac ako 180 000 zamestnancami v takmer 50 krajinách sveta Vám bude daná sloboda konať a tým formovať budúcnosť v pohybe spolu s nami. Staň sa členom nášho tímu v závode Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o. vo Zvolene.

Odštartuj svoju kariéru v spoločnosti Continental vo Zvolene ...

... a staň sa kreatívnym členom tímu inžinierov podieľajúcich sa na vývoji softvéru a systému elektronickej parkovacej brzdy ! Spoločnosť Continental ponúka pre šikovných a kreatívnych ľudí, ako aj pre ľudí s víziou, ideálne prostredie pre realizáciu ich nápadov a myšlienok - bez ohľadu na to, v akej fáze profesionálnej kariéry sa nachádzajú. Naša spoľahlivosť založená na viac ako 140 ročnej úspešnosti, ako aj rozmanité portfólio odborných skúseností a Váš osobný prínos nás posilňujú pri vývoji najmodernejších riešení v oblasti mobility. Ako súčasť nášho medzinárodného tímu s viac ako 180 000 zamestnancami v takmer 50 krajinách sveta Vám bude daná sloboda konať a tým formovať budúcnosť v pohybe spolu s nami.

Čo: PREZENTÁCIA SPOLOČNOSTI A ODDELENIA VÝVOJA A VÝSKUMU SPOJENÁ S DISKUSIOU
Staň sa členom nášho tímu v závode Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o. vo Zvolene
Kedy: 27.3.2015 o 9:00 hod.
Kde: Miestnosť BC 300, FEI STU Bratislava
Návrat na zoznam príspevkov v blogu

Spolupracujeme